Zastępstwa w dniu 19.04.2024 piątek
Alina Dulęba
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 TB(1) - Język angielski, 211 Anna Gładysiewicz złączenie grup  
6 3 TZ - Język angielski rozszerzony, 3 Maria Szechyńska złączenie grup  
7 1 A - Język angielski, 207 Michał Kwolek złączenie grup  
8 2 TF(1) - Język angielski rozszerzony, 208 Tomasz Prajsnar złączenie grup  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
6 SG Ewa Bocoń    
8 P2 Beata Szwajlik    
         
Katarzyna Grzesiak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 FW(2) - Język angielski, 03 Daniel Niemczyk złączenie grup  
2 2 TB - Język angielski, 03 Beata Szwajlik złączenie grup  
3 4 TB - Język angielski, 03 Lilla Sworst złączenie grup  
4 5 TBN - Język angielski rozszerzony, 105 Mirosław Sworst złączenie grup  
5 3 W(2) - Język angielski, 03 Aneta Zaleska złączenie grup  
6 3 W - Zajęcia z wychowawcą, 03 Aneta Zaleska złączenie grup  
7 2 TB - Język angielski, 03 Maria Szechyńska złączenie grup  
8 4 TB - Język angielski rozszerzony, 03 Małgorzata Polańska złączenie grup  
9 4 TB - Język angielski rozszerzony, 03 Michał Kwolek złączenie grup  
         
Anna Krzystyńska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
9 4 TF(2) - Wizualizacja we fryzjerstwie, PF2 Aneta Zaleska złączenie grup  
10 4 TF(2) - Wizualizacja we fryzjerstwie, PF2 Aneta Zaleska złączenie grup  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
10 SG Aneta Zaleska    
         
Stefan Liput
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 TB - Fizyka, 05 Monika Żytka złączenie grup  
         
Mirosław Prodziewicz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
9 3 TF(1) - Ćwiczenia obliczeniowe i kartograficzne, SK Stefan Liput złączenie grup  
10 1 KN(3) - Uczniowie zwolnieni do domu      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
9 P Małgorzata Polańska    
         
Wioletta Słowik
lekcja opis zastępca uwagi podpis
9 2 FW - Techniki fryzjerskie, 106 Maria Szechyńska złączenie grup  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
8 SG Michał Kwolek    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN